بالا رفتن سن چه تاثیری روی مو دارد؟ ترمیم کننده و بازسازی کننده رویال کر چه کار می کند؟ چه مواد فعالی دارد؟ چه کسی به این محصول نیاز دارد؟

ترمیم کننده و بازسازی کننده ساقه مو رویال کر W&B (Royal Care)

ترمیم کننده و بازسازی کننده ساقه مو رویال کر B&V (Royal Care)

    ترمیم کننده موی رویال کرترمیم کننده موی رویال کر W&B     

بالا رفتن سن چه تاثیر­ی روی مو داره؟

بعد از 40 سالگی پوست و موی ما به خاطر روند افزایش سن، تغییرات هورمونی و کاهش ذخایر کلاژن و ویتامین­های لازم بدن، خشک و کم آب و بسیار آسیب پذیر می شه و نیاز به مراقبت ویژه داره! حتی ممکنه این اتفاق در سن های کمتر هم به دلیل رنگ و دکلره یا بیماریهای خاص و یا دلایل دیگه رخ بده.

ماده طبیعی رویال ژل که توسط زنبورهای کارگر برای تغذیه ملکه تولید میشه، به دلیل اینکه سرشار از کلاژن و غنی از ویتامینهای خانواده B و A,E,C,D است می تونه طول عمر ملکه زنبور رو 52 برابر و سایزش رو 2 تا 3 برابر زنبورهای کارگر افزایش بده!

دانشمندان کشف کردند که این ماده به دلیل مواد منحصر به فردی که داره تأثیر مشابهی رو می تونه روی کیفیت موها بخصوص موهای آسیب دیده داشته باشه و طول عمر موها رو مثل زنبور ملکه به چندین برابر افزایش بده !

ترمیم کننده و بازسازی کننده رویال کر چیکار می کنه؟

این پکیج رویال کر شامل دو محصول ماسک کرمی و سرم هست. ماسک حاوی رویال ژل و روغن بادوم هست که موها رو بازسازی و ترمیم میکنه و باعث افزایش اعطاف پذیری اونها میشه. سرم هم حاوی پروتئین گندم و گل ابریشمه که شکستگی ها و خلل و فرجهای کوتیکول آسیب دیده سطح مو رو ترمیم و موها رو یکدست و درخشان می کنه.

تاثیرات منحصربفرد این محصول عالی توسط کمپانی Provital فرانسه به تایید رسیده.

چه مواد فعالی داره؟

رویال ژل (ترمیم کننده)، عصاره گل ابریشم (نرم کننده)، روغن بادام

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو برای احیاء مجدد ساقه های بسیار آسیب دیده مو توصیه می کنیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.