برای هر چهره چه فرم ابرویی خوب است؟ مداد ابروی پودری چه کار می کند؟ چه کسانی به این محصول نیاز دارند؟

مداد ابروی پودری رنگ دودی کد 593

مداد ابروی پودری رنگ قهوه ای کد 594

      مداد ابروی پودری رنگ قهوه ای کد 594 مداد ابروی پودری رنگ دودی کد 593

برای هر چهره چه فرم ابرویی خوبه ؟                         

ابروها به چشم ها و همینطور چهره فرد حالت میده و میتونه جلوه چشم ها رو هم چند برابر کنه! مهم نیست ابروتون چه فرمی داره، مهم اینه که مناسب چهره شما باشه و به چشمتون بیاد! معمولا برای چهره های کشیده بهترین شکل ابرو، مدل صاف و افقیه و برای صورت های گرد ابروهای زاویه دار و کوتاه خوبه یا برای کساییکه صورت چهارگوش دارن ابروها منحنی باشه بهتره . افرادی هم که چهره قلبی شکل دارن ابروی گرد بیشتر بهشون میاد! خلاصه هر مدل ابرویی که انتخاب می کنید مهم اینه که فرم مناسب چهره­تون باشه، اما اگه ابرو فرم و رنگ دلخواه شما رو نداشت چی؟ خب در این صورت بهترین، بی خطرترین و کم هزینه ترین راه استفاده از یک محصول آرایشی مرغوب و با کیفیته. محصولی که بتونه علاوه  بر دادن حالت طبیعی به چهره، ماندگاری خوبی هم داشته باشه و به سلامت پوست و موی شما هم آسیب نزنه!

مداد ابروی پودری چیکار می کنه؟

این مداد ابرو  بافتی فوق العاده نرم و سبک داره که به خاطر اثر پودری شکلی که موقع طراحی ابرو و یا پشت پلک داره ( مثل سایه چشم عمل میکنه) و مثل مدادهای دیگر خط و یا کادر ایجاد نمیکنه، ظاهری فوق العاده طبیعی به ابرو و چشمها میده! خوبی دیگه این محصول اینه که به سلامت ابروها هم آسیب نمیزنه!!!

این محصول توسط AW Faber-Castell Cosmetics آلمان برای شرکت Bielita تولید شده.

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به  همه خانومایی که میخوان چهره آراسته و طبیعی داشته باشن توصیه می کنیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.