کارایی یک ماسک چیست؟ ماسک پیل آف احیا کننده چه کار می کند؟ چه مواد فعالی در این ماسک وجود دارد؟ چه کسانی به ماسک پیل آف نیاز دارند؟

ماسک پیل آف احیاکننده و نرم­کننده صورت B&V (Deep Cleansing)

 ماسک پیل آف 75ml

کارایی یک ماسک چیست؟

گاهی حس میکنید پوستتون خیلی خسته و کدر شده و دوست دارین در کوتاهترین زمان ممکن اون رو به حالت اولش برگردونین و سرحال و شاداب به نظر بیاین! تو این حالت بهترین انتخاب ماسکهای صورتند.

 ماسک­ها محصولاتی جهت پاکسازی و تقویت پوست هستند که میتونن با بهبود گردش خون، اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به پوست برسونن و باعث بشن  محصولات مراقبتی که روزانه استفاده می کنیم  بهتر جذب بشن. میتونید با ماسکها تجربه یه اسپای شخصی تو خونه خودتون رو داشته باشین!

ماسک پیل آف احیا کننده چیکار میکنه؟

این ماسک گزینه مناسبی برای پاکسازی و جوان کردن پوست شماست. منیزم که ماده اصلی در اونه کمک می­کنه منافذ پوست به طور عمقی تمیز شه و لایه های مرده یا کراتینه شده از سطحش برداشته شه و پوست زنده و شفاف بشه. در عین حال بخاطر داشتن PCA رطوبت طبیعی پوست هم به حالت اولیه ش برمی گرده و اصطلاحاً پوست رو هیدراته میکنه . کلاژن این ماسک میتونه با سفت و محکم کردن پوست و جمع کردن منافذ باز به مرور زمان پیری پوست رو به تعویق بندازه !

چه مواد فعالی داره؟

کلاژن (استحکام بخش و جوان کننده)، منیزیم (التیام دهنده و پاک کننده عمقی منافذ)، PCA (پیرولیدون کربوکسیلیک اسید: رطوبت رسان)

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این ماسک رو برای افرادی که بسیار پرمشغله هستند و در طول روز هم در معرض انواع آلاینده های محیطی هستند پیشنهاد میدیم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.