ژل موی خوب چه ویژگی های دارد؟ ژل حالت دهنده سخت چه کار می کند؟ چه مواد فعالی دارد؟ چه کسانی به ژل حالت دهنده سخت نیاز دارند؟

ژل حالت دهنده سخت W&B (Studio Style)

ژل حالت دهنده سخت B&V (Studio Style)

   ژل حالت دهنده سخت برای طراحی خلاقانه مو 100ML                             ژل حالت دهنده سخت برای طراحی خلاقانه مو W&B

یه ژل موی خوب چه ویژگی ای داره؟

زیبایی و آراستگی همیشه برای ما خیلی مهم بوده و هست اما، امروزه روز همه به دنبال محصولاتی هستیم که علاوه بر حفظ زیباییمون بتونه سلامتمون رو هم تضمین کنه!

در مورد ژل های حالت دهنده هم همیشه این نگرانی وجود داشته که مصرف مداوم آنها باعث آسیب به مو و ریزش موهامون نشه. الان میخوایم ژل مویی رو را به شما معرفی کنیم که نه تنها باعث آسیبی به موهاتون نمیشه، بلکه میتونه با حفظ سلامت موها و مراقبت ازشون، اونها رو تقویت هم کنه!

ژل حالت دهنده سخت چیکار می کنه؟

این ژل ترکیبات منحصربفردی داره که کاملا طبیعیه و موها به راحتی باهاش حالت میگیرن . با داشتن کمپلکس Protaflor® (کلاژن هیدرولیز شده) درخششی فوق العاده به موها میده و از طرفی کراتین طبیعی داخل این ژل باعث ترمیم و بازسازی موها هم میشه!

با این ژل سخت، می تونید سخت ترین طراحی های مو رو هم امکان پذیر کنید و از همه مهمتر اینکه ژل می تونه این حالت رو تا مدت طولانی حفظ کنه !

چه مواد فعالی داره؟

کراتین طبیعی (ترمیم مو) ، کمپلکس Protaflor® (کلاژن هیدرولیز شده(

کیا بهش نیاز دارن؟

این محصول برای کسانی توصیه می شه که با ایجاد تنوع در شکل ظاهری موهاشون میخوان هر روز با چهره ای جدید تر و جذاب تر دیده بشن!


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.