کرم پودر کودک چه فرقی با پودر بچه دارد؟ کرم پودر کودک چه کار می کند؟ چه مواد فعالی دارد؟ کرم پودر کودک برای چه کسانی مناسب است؟

کرم پودر کودک W&B  (Mother & Baby)

کرم پودر کودک B&V  (Mother & Baby)

 کرم پودر پوشک کودک(مادراند بیبی)ضد التهاب                                   كرم پودر كودك (مادر اند بيبي) W&B

 

کرم پودر کودک چه فرقی با پودر بچه داره؟

حتما با پودرهای بچه آشنایی دارید!

پودر بچه یا پودرهای حاوی تالک از خیلی وقت پیش جای خودشون رو بین محصولات بهداشتی ما باز کردن و اونقدر برامون کاربردی بودن که هیچوقت به مضراتی که پودر تالک میتونه برامون داشته باشه فکر نکردیم !

 تحقیقات نشون داده که استنشاق این پودرها هم برای ریه­ بچه ها و هم بزرگسالان به شدت مضرره و ایجاد حساسیت و التهاب می کنه!

اما کرم پودر کودک ما علاوه بر خواصیکه پودر بچه میتونه داشته باشه حاوی مواد فعال گیاهی مفیده و از طرفی بخاطر حالت کرمی که داره تو هوا پخش نمی شه و ریه ها رو آزرده نمی کنه و برای همینم انتخاب خیلی بی ضرر و مناسبیه!

 

کرم پودر کودک چیکار می کنه؟

این کرم برای مراقبت پوست حساس بچه ها بخصوص موقع تعویض پوشک عالیه و از حساسیت پوستی (درماتیت ناشی از پوشک) پیشگیری می کنه. با مواد فعال منحصر به فردیکه داره پوست رو تسکین میده و از التهابات ( ناشی از تعریق و ادرار کودک) جلوگیری میکنه  و حتی برای مراقبت از پوست حساس نواحی آرنج، زانو و زیر بغل و کشاله های ران در برابر قرمزی، سوزش و سایش برای بزرگسالان هم کاربرد داره.

 

چه مواد فعالی داره؟

عصاره بابونه (ضد التهاب و پیشگیر از اگزما)، کالندولا (التیام بخش و ضد حساسیت)، شی باتر (مغذی و هیدراته)         

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو برای دوران پوشک بچه و یا حتی بزرگسالانی که پوستشون نسبت به تعریق و یا سایش پوستی حساسه توصیه می­کنیم.

PMLMofficial@

 


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.