چرا شامپوی دوکاره؟ شامپو سر و بدن آقایان چیکار می کنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

شامپو سر و بدن آقایان B&V (Bielita for Men)

 شامپو سر و بدن آقایان 400میلی

چرا شامپوی دوکاره؟

از زمانی که توجه به بهداشت فردی جای بیشتری تو زندگی مدرن امروزه پیدا کرده، استحمام عادت روزانه مردم شده.

از طرفی گرفتاری­ها و فعالیت های زیاد روزمره برای بعضی افراد باعث شده حمام کردن طولانی تبدیل به دوش گرفتن های چند دقیقه ای روزانه بشه! تو این شرایط اگر بخوایم از شوینده های معمول استفاده کنیم PH پوست و مو تغییر پیدا میکنه و ممکنه خشک و حساس بشه ! بنابراین یک شوینده کامل و ملایم در حین مقرون به صرفه بودن میتونه بدون کوچک ترین آسیب به پوست و موها، رضایت ما رو جلب کنه .

شامپو­های دوکاره حتی برای مسافرت و یا زمانی که باشگاه یا استخر می ریم خیلی مناسبن و فضای کمتری موقع حمل اشغال می­کنن.

 

شامپو سر و بدن آقایان چیکار می کنه؟

این محصول یه شامپوی دوکاره س که هم برای شستشوی موها و هم برای شستشوی بدن مناسبه. این شامپو فوق العاده ملایمه و PH طبیعی پوست رو حفظ می کنه. قابل استفاده روزانه ست و با رایحه خیلی دلپذیرش باعث نشاط و انرژی می شه. میتونید تا چند مرتبه در روز از این شامپو استفاده کنید و نگران خشکی پوست و موتون هم نباشید چون در حین حفظ نرمی و رطوبت پوست شما تقویت کننده و مغذی هم هست !

 

چه مواد فعالی داره؟

عصاره رازک (خاصیت نرم کنندگی) ، کاج (آنتی‌اکسیدان،غنی از ویتامین)، بابونه (درخشان کننده، پیشگیری از سفید شدن زودهنگام موها)، ژل آلوئه ورا (تقویت کننده)، منتول (افزایش گردش خون)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به کسایی که عادت به استحمام روزانه و یا حتی مکرر دارن و می خوان برای شستشوی سر و بدنشون یک شامپو ملایم و بی ضرر داشته باشن توصیه می کنیم.

PMLMofficial@


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.