مدادهای پیچی چه مزیتی دارن؟ مداد چشم پیچی ما چیکار میکنه؟ کیا بهش نیاز دارن؟

مداد چشم پیچی B&V (Classic)

 مداد چشم Classic

مدادهای پیچی چه مزیتی دارن؟

حتماً تجربه استفاده از مدادهای آرایشی با بدنه چوبی رو دارید! حتی اگه بهترین و با کیفیت ترین برند رو هم که داشته باشید یکی از دغده های اصلیتون به همراه داشتن تراشه. حتی به این موضوع فکر کردید که تراشیدن مرتب مدادهای آرایشی باعث میشه خیلی زودتر از موعد تموم بشه و صرفه اقتصادی هم نداره! نکته ای که خیلی ها به اون توجه ندارن براده های چوبی ای هست که بعد از تراشیدن روی مداد باقی می مونه و میتونه برای چشم و پوست اطرافش بسیار آسیب رسان و مضر باشه! همین براده های کوچیک که به چشم هم نمیان،  ممکنه خراش های ظریفی در چشم و پلک ما ایجاد کنن که عامل ایجاد زخم، عفونت و التهاب بشه و با آسیب به پوست اطراف چشم، باعث پیری زودرس چشمامون بشه! تمام این مشکلات با تکنولژی جدید و تولید مدادهای پیچی (آسانسوری) حل شده!

 

مداد چشم پیچی ما چیکار میکنه؟

این مداد بسیار نرمه و طراحی باهاش فوق العاده راحته. باریک و نوک تیزه و باعث شده آمارتور ترین افراد هم بتونن باهاش به راحتی طراحی کنن! میتونید بسته به سلیقه خودتون خطوط رو نازک و یا پهن کنید! بدنه اون توسط شرکت Faber Castell Company  آلمان ساخته شده که دوام اون رو تضمین میکنه. این مداد چشم تیرگی منحصربفردی داره و حاوی پلیمرهای طبیعیه که باعث میشه ترکیبات اون مثل ابریشم نرم و بی ضرر باشه و هیچگونه تحریک و آسیب پوستی ایجاد نکنه و در ضمن ماندگاری خوبی هم داره!

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این مداد آرایشی رو به کساییکه دنبال جذابیت هستند اما میخوان که سلامت چشمهاشون هم حفظ بشه پیشهاد می کنیم!


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.