سدر چه خواصی برای مو داره؟ شامپو سدر ما چیکار می کنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

شامپو سدر الیکس (Ellix)

 شامپو مردانه الیکس (سدر)

سدر چه خواصی برای مو داره؟

در طب سنتی به خواص زیادی از سدر، بویژه برای پوست و مو اشاره شده. سدر برای کف سر یه پاک کننده عالیه و بخاطر خواص آنتی باکتریالی که داره میتونه از قارچها و  شوره سر پیشگیری کنه و حتی در مواردی بسته به نوع شوره منجر به درمان کامل اون هم بشه! به علاوه خنک کننده پوست هم هست و خاصیت ضد التهاب و آرام بخش داره. خواص بی نظیر سدر باعث شده تا مردم از قدیم الایام تا الان این محصول رو به خاطر حس خوبیکه بهشون میده ، برای مراقبت از پوست و موشون استفاده کنن . اما از طرفی استفاده سنتی از اون تو شرایط زندگی فعلی که افراد بسیار پرمشغله شدن دردسر آفرینه. بنابراین برخی از تولید کننده های محصولات آرایشی از این محصول بهره بردن تا بتونن استفاده از این محصول رو برای همه راحت کنن.

 

شامپو سدر ما چیکار می کنه؟

این شامپو برای انواع مو بخصوص موهای چرب مناسبه، چون ترکیبات اون خاصیت کنترل کننده چربی دارن. روغن درخت چایِ این محصول خاصیت آنتی باکتریال قوی داره که میتونه علاوه بر متعادل کردن چربی مو از قارچ و شوره کف سر هم پیشگیری کنه. گل همیشه بهار (کالاندولا) هم به کمک این روغن میاد و خارش کف سر رو که گاهی ناشی از قارچ و شوره است کاهش میده. در عین حال چون این محصول سرشار از ویتامین و مواد مغذیه تقویت کننده و درخشان کننده موها هم هست و فولیکول مو رو تقویت میکنه و به موها انرژی میبخشه. رایحه معطر و چوبی Bleu Du Chanel حس تازگی و شادابی رو منتقل میکنه.

 

چه مواد فعالی داره؟

گل همیشه بهار (برطرف کننده خارش پوست)، روغن درخت چای (پاک کننده­ای مناسب برای موهای چرب)، سدر (مناسب شستشو موی چرب، خنک کننده پوست، تقویت‌کننده پوست)، ویتامین هاى A، B و C

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو بیشتر به کسایی توصیه می­کنیم که میخوان چربی کف سرشون متعادل بشه و موهایی نرمال و سالم داشته باشن!


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.