خوشبوکننده انرژی رسان الیکس - Inconto و Bleu De Chanel می دانید کارایی بادی اسپلش چیست؟ بادی اسپلش ما چه ویژگی هایی دارد؟

خوشبوکننده انرژی رسان الیکس - Inconto (Ellix)

خوشبوکننده انرژی رسان الیکس Bleu De Chanel (Ellix)

 بادی اسپلش مردانه الیکس blue channel                    بادی اسپلش زنانه الیکس inconto

میدونید کارایی بادی اسپلش چیه؟

بادی اسپلش یا بادی پرفیوم ها خوشبوکننده بدن هستن که علاوه بر رایحه خوشبوی و ماندگارشون، آبرسان پوست هم هستن. این محصولات ترکیبی از عصاره های گیاهی و طبیعی هستن که باعث ایجاد احساس تازگی و شادابی میشن و میشه ازشون بعد از حمام، آفتاب گرفتن، ورزش و یا هر موقع در طول روز استفاده کرد!

 

بادی اسپلش ما چه ویژگی هایی داره؟

خوشبوکننده انرژی رسان الیکس با دو رایحه Incanto و Bleu De Chanel تولید شده. این بادی اسپلشها ماندگاری فول العاده بالایی دارن و با رایحه دلپذیرشون به فرد انرژی و شادابی می بخشن! رطوبت رسان و خوشبوکننده بدن هم هستن و از اونجا که در تولیدشون از مرغوب ترین اسانسهای عطرهای معروف دنیا استفاده شده ، برای مصرف روزانه بسیار مقرون به صرفه هستن و ماندگاری بالایی دارن، اما همانطور که می دونید میزان این ماندگاری بسته به رنگ و جنس پوست افراد کاملاً متفاوته!

اسانس عطر Incanto مخصوص خانم هاست و رایحه ای گل میوه ای داره که بسیار مدرن و انرژی دهنده ست. نت اول اون با رایحه هلو، آلو و فلفل جاماییکا شروع میشه و نت میانیش از رایحه زنبق قرمز و گل صد تومانی و یاسمن تشکیل شده. نت پایانی این عطر به رایحه لطیف چوب صندل سفید، عنبر سائل و مشک سفید ختم میشه.

اسانس عطر Bleu De Chanel مخصوص آقایونه و رایحه ای چوبی داره که یکنواختی روزمره رو بهم میزنه و با ترکیب بوی چوب و مرکبات به فرد حس رهایی میده! نت اول این عطر از گریپ فروت، جوز هندی و زنجبیل شروع شده و تو نت میانی به بوی یاسمن، لادن، فلفل فرنگی شیرین و عود میرسه. نت پایانی ماندگار اون عطر نعناع هندی، سدر، خس خس، چوب و صندل سفید داره.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.