چرا باید از دستمال حوله کاغذی استفاده کنیم؟ دستمال حوله ای ما چه ویژگی هایی داره؟

دستمال حوله اولترا سافت دایلکس (2قلو)

ستمال حوله اولترا استرانگ دایلکس (2قلو)

دستمال حوله اولترا استرانگ دایلکس (4قلو)

 دستمال حوله اولترا استرانگ دایلکس (4قلو)                   دستمال حوله اولترا استرانگ دایلکس (2قلو)         دستمال حوله اولترا سافت دایلکس (2قلو)

 

چرا باید از دستمال حوله کاغذی استفاده کنیم؟

دستمال های حوله ای کاغذی این روزا جایگاه ویژه ای در سبد خرید خانواده باز کردن. همه می دونیم که استفاده از حوله برای خشک کردن دستها خیلی بهداشتی نیست. اما علتش چیه؟ در طی روز در اثر تماس دست با انواع اجسام و  تجمع آلودگیها و باکتریها در سطح پوست ، حتی در صورتیکه قبل از استفاده از حوله از شوینده استفاده کنیم ،وقتی از حوله برای خشک کردن استفاده می کنیم ، باکتریها به حوله منتقل می شن.

از همه بدتر زمانیه که از حوله به صورت مشترک هم استفاده بشه! قرار دادن حوله مشترک تو سرویس های بهداشتی باعث میشه باکتری ها، از دست افراد مختلف به حوله منتقل بشن و از اونجایی که حوله معمولا مرطوبه به عوامل بیماری زا مثل باکتری، قارچ و ویروس های موجود در سرویسها هم فرصت رشد بیشتری میده و باعث بروز انواع بیماریها و عفونتها میشه! حتی انگل ها هم میتونن به حوله نفوذ کنن و به افراد دیگه منتقل شن!

بخاطر همینه که استفاده از حوله های پارچه ای بهداشتی نیست و پزشک ها توصیه میکنن به جای حوله از دستمالهای حوله ای کاغذی استفاده بشه، چون این دستمال ها یک بار مصرفن و بعد از استفاده دور انداخته می شن. از طرف دیگه برای بهداشت بیشتر، بهتره این دستمال ها رو تو یه محفظه قرار بدید تا از آلودگی های محیطی هم در امان باشن!

دستمال حوله ای ما چه ویژگی هایی داره؟

دستمال های حوله ای با استفاده از بهترین تیشوی خارجی و تکنولوژی های روز دنیا تولید شدن و رنگ سفید دستمال ها نشون دهنده کیفیت اونهاست. بافت یکنواختی دارن و پرز نمیدن و رایحه ملایم اسطوخودوس حس آرامش، تمیزی و پاکیزگی رو به فرد منتقل میکنه. دستمال های ما در دو نوع سافت (Soft) و استرانگ (Strong) طراحی شدن تا بتونن جوابگوی هر سلیقه ای باشن

دستمال­های سافت ما فوق العاده نرم و لطیف هستن و از جذب مناسبی برخوردارن. این دستمال ها مناسب کسایی هستن که لطافت دستمال براشون در اولویته.

 دستمال های استرانگ از سوی دیگه بسیار مقاوم هستن و شاید تا حدی هم زبر به نظر بیان اما قدرت جذب فوق العاده بالایی دارن.

کرپ (یا همون چین خوردگی های سطح دستمال کاغذی) باعث میشه سطح تماس دستمال بیشتر بشه و سرعت جذب بالاتری داشته باشه. تراکم این چین خوردگی ها روی میزان جذب موثره و همین باعث شده تا بین دستمالهای ما تفاوت ایجاد بشه !


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.