لوسیون بدن الیکس (Ellix) آیا فقط پوست های خشک به لوسیون بدن نیاز دارن؟ لوسیون بدن الیکس چیکار میکنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

لوسیون بدن زنانه الیکس (Ellix)

لوسیون بدن مردانه الیکس (Ellix)

      لوسیون بدن مردانه الیکس blue channel          لوسیون بدن زنانه الیکس inconto

آیا فقط پوست های خشک به لوسیون بدن نیاز دارن؟

لوسیون ها محصولاتی هستن که علاوه بر نرم کردن و لطیف کردن پوست، هدفشان بیشتر هیدراته کردن و جبران کردن رطوبت از بین رفته پوسته.  در عین حال فوق العاده سبکن و چون چرب نیستن، به راحتی جذب پوست میشن و حس چربی ایجاد نمی کنن. لوسیون های با کیفیت به خاطر داشتن رایحه های مرغوب میتونن پوست رو تا مدت طولانی خوشبو و با طراوت نگه دارن.

اگر پوست چربی دارید شاید فکر کنید نیازی به همچین محصولی ندارید! اما اینطور نیست. همه انواع پوست به مرطوب کننده نیاز دارن. پوستتان از هر نوع که باشه، حتما بعد از حمام در پوستتون احساس خشکی کردید. این به این دلیله که وقتی با هر پاک کننده ای پوستمون رو شستشو میدیم، اون لایه چربی که باعث حفظ رطوبت طبیعی بدن میشه از بین میره و مسلماً در پوست خشک این تأثیرات بیشتر دیده میشه چون پوست نمیتونه سریع و به اندازه کافی رطوبت و چربی مورد نیاز رو جایگزین کنه. اما در پوست چرب، به دلیل شوکی که به پوست وارد میشه، پوست رو وادار به تولید چربی بیشتری میکنه و بنابراین قبل از اینکه این اتفاق بیفته ما باید رطوبت مورد نیاز پوستون رو تأمین کنیم. از طرفی با چرب شدن پوست منافذ پوستی هم باز تر میشن در ادامه آکنه یا جوش ایجاد میشه.  

 

لوسیون بدن الیکس چیکار میکنه؟

این محصول یه آبرسان حرفه ایه که قدرت هیدراته و نرم کنندگی فوق العاده ای داره! مواد فعال اون علاوه بر تغذیه پوست به دلیل داشتن روغن درخت چایِ به رفع جوش های بدن و ترمیم پوست هم کمک میکنه. ترکیبات دیگه اون مثل ویتامین های F، E، C، و A به همراه دی پانتنول پوست رو به خوبی تقویت و رطوبت رسانی میکنه. این محصول علاوه بر خواص ضد قارچی، استحکام پوست رو افزایش میده و از پیری پوست بدن پیشگیری میکنه.

دو رایحه متفاوت و خاص Bleu de Chanel (بوی چوبی و مرکبات - مردانه) و Incanto (بوی گل و میوه ای - زنانه) در این محصول علاوه بر خوشبو کردن بدن باعث طراوت و شادابی بیشتر پوست در طول روز میشن.

 

چه مواد فعالی داره؟

روغن درخت چای (درمان آکنه، آنتی باکتریال)، دی پانتنول (برطرف کننده خشکی پوست، التیام بخش و نرم کننده)، ویتامین های C ، F  ، E ، A (نرم کننده و ترمیم کننده)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به کسایی که به لطافت و سلامت و جوان ماندن پوست بدنشون اهمیت میدن توصیه میکنیم.

این محصول رو در کنار خوشبوکننده های الیکس استفاده کنید چون لوسیون ها باعث ماندگاری بیشتر عطرها میشن و از طرفی بهتره که هر دو یه رایحه رو داشته باشن. در عین حال می تونید از خواص هر دو محصول حداکثر بهره رو ببرید!


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.