ماسک انرژی رسان ما چیکار میکنه؟ چه مواد فعالی داره؟ کیا بهش نیاز دارن؟

ماسک انرژی رسان B&V (Q10)

 ماسک صورت Q10

ماسکها محصولاتی جهت پاکسازی و تقویت پوست هستند که میتونن با بهبود گردش خون، اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به پوست برسونن و باعث بشن  محصولات مراقبتی که روزانه استفاده می کنیم  بهتر جذب بشن. در واقع اگه دنبال سریعترین و راحت ترین راه برای تغذیه، شادابی و شفافیت پوستتون هستید ماسک میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه.

ماسک انرژی رسان ما چیکار میکنه؟

این محصول یک پاک سازی کننده، تقویت کننده و شفاف کننده حرفه ایه که با مواد فعال ویژه خودش میتونه پوست رو بازسازی و احیاء کنه و با کمک به سنتز کلاژن، خاصیت الاستیسیته پوست رو افزایش بده . Q10 یکی از این مواد فعال خاصه که انرژی فوق العاده ای به سلول های پوست میده و به همراه انواع ویتامین های طبیعی که داره در کوتاه ترین زمان، پوست رو ترمیم ، تقویت و هیدراته میکنه. همچنین با لایه برداری خفیف و ملایمی که انجام میده باعث از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست میشه و در نتیجه پوست رو شاداب و شفاف و جوان میکنه.

 

چه مواد فعالی داره؟

کوآنزیم Q10 (ضدپیری پوست)، لیپوزوم ها (انتقال دهنده مواد فعال)، روغن هسته زرد آلو (ضد چروک پوست، سرشار از ویتامین)، روغن کنجد (هیدراته و مغذی)، روغن جوانه گندم (آنتی اکسیدان قوی)

 

کیا بهش نیاز دارن؟

ما این محصول رو به افراد بالای 20 سال که میخوان پوست شاداب و شفافی داشته باشن، توصیه می کنیم. برای نتیجه بهتر میتونید از لوسیون انرژی رسان 1×2 (Q10) برای جذب بیشتر این ماسک استفاده کنید.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.