برای فعالیت بازاریابی شبکه ای برای موفقیت افراد در فعالیت بازاریابی شبکه ای، شرکت مهم ترین نقش را در این موفقیت به خودش اختصاص می دهد.

در کنار عوامل متعددی که در موفقیت افراد علاقه مند به فعالیت بازاریابی شبکه ای مؤثر است، شرکت مهم ترین نقش را در این موفقیت به خودش اختصاص داده است. 
امروز به نقل از مقاله ای در پایگاه اطلاع رسانی فروش مستقیم  می خواهیم پنبه ریز که بعنوان با سابقه ترین شرکت در زمینه بازاریابی شبکه ای است را بررسی کنیم، چرا پنبه ریز یک شرکت مناسب برای فعالیت بازاریابی شبکه ای است؟ چرا پنبه ریز را برای خرید اینترنتی خود انتخاب کنیم؟

میدانید که انتخاب یک شرکت خوب کار بسیار سختی است؛ زیرا شما انتخاب های متعددی پیش رو دارید که تقریباً شرایطی مشابه با یکدیگر دارند، اما شما فقط باید یکی از آن ها را انتخاب کنید.
در این مطلب ما 5 عامل را به شما معرفی می کنیم که نشانه بالنده بودن و مناسب بودن روند حرکت یک شرکت بازاریابی شبکه ای است.


1- توانمندی شرکت
شرکت توانمند در تعریف به شرکتی گفته می شود که نه تنها از نظر مالی توانایی های لازم را داشته باشد؛ بلکه مدیران باتجربه و کارکشته در زمینه حرفه بازاریابی نیز داشته باشد. مدیرانی که برنامه ریزی های تجاری و عقلانی قابل اجرا را برای شرکت تنطیم کنند، مدیران مشتاق و کاردانی هستند.

پنبه ریز بعنوان اولین و با سابقه ترین شرکت در زمینه بازاریابی شبکه ای است که توسط گروه صنعتی پلیمر بوشهر پشتیبانی می شود.


2-محصول
دومین نکته در مورد یک شرکت محصولات عرضه شده توسط شرکت است. زمانی در این حرفه به درآمد می رسید که بتوانید مشتریان وفادار داشته باشید و مشتری وفادار داشتن مستلزم عرضه محصولات مناسب و به صرفه است. کارشناسان در مورد چند ویژگی که یک محصول را مناسب عرضه در این حرفه می کند، اتفاق نظر دارند و آن عبارت است از:
منحصر به فرد بودن، قیمت رقابتی داشتن، مصرفی بودن، سازکاری با چرخه بازاریابی و امکان ارائه به بازار داشتن است. شرکتی که محصولی با چنین ویژگی هایی ارائه می دهد، شرکتی مناسب برای فعالیت است.

خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز دارای محصولات پرفروش انحصاری با کیفیت بالا است و دارای پروانه بهداشتی و مجوزهای لازم است.


3-آموزش
مهمترین وظیفه هر شرکتی که به نوعی حمایت از بازاریابان شرکت به حساب می آید، بحث آموزش بازاریابان است. بسیاری از افرادی که وارد این حرفه می شوند، تجربه کار بازاریابی را نداشته اند و حتی با مفاهیم اولیه این حرفه نیز آشنایی ندارند. شرکت مسئول، شرکتی است که آموزش های لازم را برای بازاریابان فراهم کرده و امکانات آموزشی رایگان را در اختیار آنان قرار دهد.

خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز با برگزاری سمینارها و کلاسهای متعدد آموزشی ضمن ارائه تجربیات امکان تعامل و پیشرفت را برای همه فراهم کرده است . این شرکت دارای نمایندگی های رسمی در سراسر کشور است .


4-سیستم پاسخگویی به نارضایتی ها و ارائه خدمت به مشتریان و بازاریابان 
برخی از شرکت ها این بخش مهم را نادیده می گیرند. تنها ارائه محصول مناسب و حمایت آموزشی کافی نیست. شرکت می بایست حمایت های بعد از فروش را نیز از بازاریابان و مشتریان به عمل آورد. تمامی معاملاتی که شرکت انجام می دهد باید بر پایه اصول اخلاقی و منطبق با قوانین باشد. 

خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز دارای سیستم پاسخگویی 24 ساعته است . در هر ساعت از شبانه روز میتوانید سوال یا مشکل خود را مطرح نمایید و در کوتاهترین زمان پاسخ خود را دریافت کنید . امکان گفتگوی آنلاین با اپراتور در هر ساعت از شبانه روز ، ارسال تیکت و درخواست پشتیبانی و نیز امکان ارسال شکایت و ارتباط با ما نیز در کنار تلفن گویای 24 ساعته در خدمت شماست.


5-طرح بازپرداخت
طرح مناسب طرحی است که براساس میزان تلاش بازاریابان به آنان پاداش دهد، پورسانت ها را به نسبت عادلانه میان سطوح توزیع کند، خرده فروشی را تشویق کند وبه طور کلی در یک کلمه به گونه ای باشد که نه شرکت ضرر کند و نه بازاریاب.

خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز با شعار "همه با هم موفقیت را تجربه کنیم"، در طرح کسب درآمد از بازاریابی شبکه ای پنبه ریز شما را به موفقیت می رساند .

 


 منبع: ایران هشدار


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.