رونمایی از محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز

رونمایی از محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز

شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه‌ریز در نظر دارد در راستای دستیابی به اهداف خود در مسیر توسعه و همچنین به مناسبت عید سعید فطر، طی مراسمی بخشی از محصولات آتی خود را به نمایندگان محترم فروش معرفی نماید.


مراسم رونمایی روز یکشنبه 27 خردادماه 1397 از ساعت 16:30 الی 19:00 در هتل اسپیناس پالاس، واقع در سعادت‌آباد تهران با حضور مدیران سازمان و جمعی از نمایندگان فروش برگزار خواهد شد.
نمایندگان فروشی که در اردیبهشت‌ماه رده مروارید یا رده بالاتر از آن را کسب نموده‌اند ما را در این رویداد همراهی خواهند کرد. به این منظور نمایندگان دارای رتبه ذکرشده می‌توانند با مراجعه به صفحه کاربری دعوت‌نامه خود را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است به همراه داشتن تصویر دعوت‌نامه و اصل کارت شناسایی معتبر برای ورود به محل برگزاری این رویداد الزامی است.


همچنین از دعوت‌شدگان تقاضا می‌شود به‌منظور کمک به اجرای هرچه بهتر این رویداد، 30 دقیقه قبل از شروع مراسم در محل برگزاری حضور به هم رسانند.


اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات جدید، شیوه و زمان عرضه آن‌ها در اطلاعیه‌های بعدی به آگاهی نمایندگان محترم فروش خواهد رسید.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.