در تاریخ 7 مردادماه 1399 طی مراسمی باشکوه که درهتل بین المللی آیبیس و نووتل برگزار شد، از محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز رونمایی شد.

در تاریخ 7 مردادماه 1399 طی مراسمی باشکوه که درهتل بین المللی آیبیس و نووتل برگزار شد، از محصولات جدید شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز رونمایی شد.

این مراسم که به صورت زنده از لایو اینستاگرام شرکت پخش شد، با حضور جناب آقای عبدالزهرا وطن دوست رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی پلیمر بوشهر، جناب آقای مهندس زرین قلم عضو هیئت مدیره گروه صنعتی پلیمر بوشهر، جناب آقای مهندس کریم دوست محمدی مدیرعامل محترم شرکت خرید اینترنتی مروارید پنبه ریز، جمعمی از نمایندگان ارشد فروش و تعدادی از مدیران ارشد شرکت همراه بود.

هدف از برگزاری این رویداد مهم، معرفی محصولات جدید شرکت که نوعی ماسک پودری ساخته شده با استفاده از فرمولاسیون تخصصی و منحصر به فرد، بر پایه مواد موثر موجود در جلبک اسپرولینا و برخی گیاهان دارویی بود.

این ماسک‌هابا هدف تامین نیازها و رفع عارضه­‌های مختلف پوستی در بسته‌بندهای زیبا و با کیفیت، در پنج نوع عرضه می­‌گردند.

ماسک های پودری لدروا هربال عبارتند از:

ماسک پودری اسپرولینا شاداب کننده لدورا هربال

ماسک پودری اسپرولینا آبرسان لدورا هربال

ماسک پودری اسپرولینا ضد جوش لدورا هربال

ماسک پودری اسپرولینا ویتامینه لدورا هربال

ماسک پودری اسپرولینا روشن کننده لدورا هربال

امید است توانسته باشیم با استفاده از دانش به روز متخصصان ایرانی و با بهره گیری از بهترین تکنولوژِی­های روز دنیا، گامی موثر در جهت رفع و بهبود عارضه­های پوستی گوناگون برداریم.


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.