راهنمای درخواست نمایندگی پنبه ریز

جهت فعالیت به عنوان نماینده فروش، پس از ثبت نام اولیه باید وارد حساب کاربری خود شده و گزینه درخواست نمایندگی را انتخاب نمایید.

سپس اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید:

شماره حساب:

شماره حساب بانک ملت خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که نام حساب کاربری و نام  دارنده حساب می‌بایست یکسان باشد. در غیر این صورت در خواست نمایندگی تان رد خواهد شد.

ثبت نام "شعبه" ، "کد شعبه" و "شماره کارت" اختیاری می باشد.

ارسال تصویر کارت ملی: 

تصویر کارت ملی باید واضح و شفاف و از روی تمام صفحه کارت ملی ارسال شود.

حجم تصویر کارت ملی باید کمتر از 2 مگابایت باشد.

در صورت نداشتن کارت ملی، باید مدرکی معتبر ارسال نمایید تا نشان دهد کد ملی ثبت شده متعلق به خودتان می باشد.  کارت ملی، گواهینامه، کارت پایان خدمت،  پاسپورت و یا شناسنامه ای که کد ملی در آن ثبت شده معتبر است.

رد درخواست نمایندگی :
در صورت رد درخواست نمایندگی، بایستی وارد حساب کاربری خود شده و در صفحه حساب کاربری گزینه تکمیل مدارک درخواست نمایندگی را انتخاب کنید و یا اینکه بر روی نامتان در بالای صفحه کلیک کرده و گزینه ناقص بودن مدارک را بزنید و رفع نقص نمایید.

پس از ارسال مدارک، صحت مشخصات توسط کارشناسان شرکت بررسی شده و در صورت تایید، شما نماینده فروش می شوید.

 

ارسال متن قرارداد: بعد از تایید مدارکتان توسط کارشناسان شرکت، تنها 10 روز فرصت دارید تا با مراجعه به سایت متن قرارداد را تایید نمایید و در صورت تمایل یک نسخه از آن را دریافت نمایید.

 


فعالیت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز بصورت یک شخص حقوقی مستقل ، دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای مطابق آئین نامه تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی می باشد. و این شرکت هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهادهای دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد.